وقتی کری برد شا و سیکس اندر سیتی مشاور شخصی شما در رابطه شوند!

ترو خدا، مرگ من که شاید عزیزترین دشمنتون باشم اینو به خودتون نگیرین! این بعد از یک مکالمه با رفیقی به ذهنم رسید که داشت می گفت ببین فلانی و فلانی چه بلایی سر هم آوردند! اگرچه به خاطر جهان-شومبول بودن متن ممکنه فک کنید خطاب به اشخاص خاصی نوشته شده! به خاک قبر پدر پسرم خطاب به شما نیست!

 

 

پست مدرن تر از این حرفاست که بره تو روی طرف بگه "بابا من ازت خوشم میاد. دوست دارم باهات همنشین باشم." تو این روزگار انگار خوردنٍ خواسته ها فضیلت بحساب میآد. نه اینکه بگم کسی سراغ خواسته هاش نمی ره ها؟ اصلن چنین ادعایی نمی کنم. اتفاقن فکر می کنم آدم ها حریص تر و مسلح تر برای شکار و تحصیل خواسته های شخصی شون عمل می کنند. فقط توی رابطه های عاطفی است که -به ظاهر- ادب به خرج می دن. عرض کردم به ظاهر. اصل قضیه ترس از روفوزه شدنه، تو این روزگار وقتی به یکی مستقیمن ابراز علاقه می کنی اغلب موارد طرف (همین آدمی که اگه بشینی پای درددل هاش بدتر از من یک بند داره چس ناله می کنه بابت تنهایی) خودش رو رسمن و محضرن گه می کنه طوری که شما با صورت می خوری تو دیوار، به قول انگلیسی ها ریجکت می شی یا ریفیوزد می شی خلاصه روفوزه می شی. بعد دیگه دفعه ی بعد عقلن و حتا جمجمتن حساب کار باید بیآد دستت که دیگه از این غلطا نکنی. آما شینودیگانی عزیز!!!! دوباره که باهاش چشم تو چشم می شی، حالا که فهمیده می تونه برات ناز کنه گاهکی یه انگولکی می کنه و ...- تو هم که بند دلت شل، باز سست می شی- یه نمه نرم و لطیف نگاهش می کنی و بهش می گی می دونستم اینا همش توی سر من نبوده که واقعن یک کیمیایی بین ما وجود داشته، اونوقت طرف دست به کمر، یه چیزی تو مایه های شمسی و قمر، تیریپ تیریپٍ پست مدرنی جلوت در میاد که چخه چخه ایکبیری خز! بعد تو سکوت می کنی و توی دلت صداتو کلفت می کنی و عین سلیم هندونه فروش می گی "توی ذلتت بپوسی و بپیری و بمیری. الاهی که تو تنهایی مطلق جان بدی ای جانده خانم!"

/ 1 نظر / 46 بازدید
فروغ

محسن جان دل.....من هم به این چیزی که تو می گی خیلی فکر کردم....ولی یه چیزی هست....خیلی وقتا آدمی که می گه تنهام منظورش اینه که یه نفر هس که من ندارمش و حالا تنهام....یعنی از دست یه نفر تنهام....یا اینایی که موبایلشون رو نگاه می کنن و می گن یه نفر نیس که به من زنگ بزنه منظورشون هر نفری نیس....داستان اینه....